FERİBOT - GEMİ SEFERLERİ

İstanbul Yenikapı – Bostancı – Avşa Feribot Seferleri

Yenikapı | Bostancı – Avsa Adası İDO Fiyat Tarifesi 2021

Yenikapı | Bostancı – Avsa Adası İDO Fiyat Listesi

Yolcu TipiTek YönAynı Gün Gidiş – DönüşFarklı Gün Gidiş – Dönüş
Yetişkin25 TL50 TL50 TL
Çocuk14 TL28 TL28 TL
Bebek (0-2)0 TL0 TL0 TL

Güncel Sefer Bilgisi İçin İDO çağrı merkezi 0850 222 44 36

 

Yenikapı İDO İskelesi Hakkında

İstanbul’un deni ulaşımının en işlek noktalarından biri olan Yenikapı’da, Armutlu, Armutlu Tatil Köyü, Bursa, Bandırma ve Yalova kentlerine seferler düzenlenmektedir.

Araçlı ve araçsız olarak yararlanabileceğiniz feribot ve deniz otobüsleri ile trafikte zaman kaybetmeden, keyifli bir deniz yolculuğu gerçekleştirme imkanına kavuşabilirsiniz. Şehir içi ve şehirlerarası deniz ulaşımını yapabileceğiniz Yenikapı iskelesi, İstanbul Fatih ilçesinde Nişanca Mahallesine bağlıdır. Avrupa yakasının tüm ilçelerinden bölgeye kolay bir şekilde ulaşmak mümkündür.

Yoğun olan İstanbul trafiğinde deniz yolunu kullanarak Yenikapı iskelesinden, Kadıköy, Bostancı, Bursa, Bandırma, Yalova ve Armutlu bölgelerine ulaşım mümkün olmaktadır. İDO bileti alarak binebileceğiniz feribot ve deniz otobüsleri ile hem vakitten, hem de paradan kazanabilirsiniz.

İDO seferlerinin düzenli olarak sağlandığı adaya yaz ve kış aylarında her zaman ulaşım sağlayabilirsiniz. Avşa’dan İstanbul’a kış sezonunda da her gün bir sefer düzenlenmektedir. Tüm sorularınız için 7 gün 24 saat hizmet veren İDO çağrı merkezine 0850 222 44 36 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Click to comment

Bir Cevap Yazın

Popüler Gemi Seferler

To Top