AVŞA FERİBOT SEFERLERİ

Silivri Avşa Adası Feribot Seferleri 2023

Silivri Avşa Adası Feribot Seferleri 2022 senesinde Tekirdağ – Silivri – Beylikdüzü araç bağlantısı ile temin edilmektedir. Silivri’den Avşa Adası‘na direk feribot seferi yoktur. Uçar Seyehat ve İstanbul Seyahat’in araçlarıyla Silivri’den Tekirdağ Akport Gümrüklü Limanı arası 1 saat süren servisler ulaşım temin edilmektedir. Tekirdağ Avşa arası 3 saattir. Ayrıca Marmara Adası ve Çınarlı Köyü’ne İstanbul Seyahat’in Avşa bağlantılı seferleri vardır. Uçar Seyehat’in ekpress Silivri Tekirdağ seferleri 25-30 TL’dir. İstanbul Seyahat ise 20 TL’dir.

Uçar Seyehat İletişim Telefonu – 0531 303 75 59
İstanbul Seyehat İletişim Telefonu – 0850 222 59 59

Avşa Adası’na İstanbul Silivri’den Ulaşım
Avşa Adası’na İstanbul Silivri’den gitmek için; Silivri’den Tekirdağ Akport Limanı’na giderek burdan Ömer Kaptan ve Öz Kaptan Gemileri’ni kullanmalısınız. Daha önceki senelerde İDO Seferleri ve Budo firmaları Silivri’den seferler düzenlenmiştir ancak talep olmaması nedeni ile Silivri İDO-Budo seferleri iptal olmuştur. İDO Avşa Adası’na Yenikapı, Bostancı ve Avcılar‘dan feribot seferleri düzenlemektedir.

 

Click to comment

Bir Cevap Yazın

Popüler Gemi Seferler

Copyright © 2019 - 2022 DAĞLI Bilişim San. ve Tic. Ltd. Şti. - Veriler feribot firmaları tarafından sağlanmaktadır ve feribot firmalarının veya veri sağlayıcılarımızın belirttiği şekilde gecikmeli yada hatalı olabilir. Sitemiz (Firmamız) herhangi bir verinin doğruluğunu kontrol etmez ve bu konudaki her türlü yükümlülüğü reddeder.

To Top