FERİBOT - GEMİ SEFERLERİ

İzmir Alsancak-Tarragona Ro-Ro Seferleri

İzmir (Alsancak) Limanı Ro-Ro seferlerine yeniden açılırken, buradan ilk Ro-Ro seferi 7 Şubat Pazar günü 117 araçla İspanya’nın Tarragona Limanı’na yapıldı.

İzmir Ticaret Odası’ndan yapılan açıklamada; ”Odamızın yoğun çabaları sonucunda Ro-Ro seferlerine yeniden açılan İzmir-Alsancak limanından ilk sefer bugün İspanya Tarragona limanına yapılmış olup, her pazar günü devam edecektir. Ro-Ro seferlerinin başlamasıyla birlikte Odamız Alsancak Geçiş Belgesi Dağıtım Bürosu da hizmete açılmıştır. Bu seferlerin gerçekleştirilmesine değerli katkılarından dolayı Ticaret Bakanlığımız ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığımıza teşekkür eder, kentimiz için hayırlı olmasını dileriz.” ifadeleri kullanıldı.

Sefer Saatleri ve Bilgi için İletişim; 0532 612 70 77

Click to comment

Bir Cevap Yazın

Popüler Gemi Seferler

Copyright © 2019 - 2022 DAĞLI Bilişim San. ve Tic. Ltd. Şti. - Veriler feribot firmaları tarafından sağlanmaktadır ve feribot firmalarının veya veri sağlayıcılarımızın belirttiği şekilde gecikmeli yada hatalı olabilir. Sitemiz (Firmamız) herhangi bir verinin doğruluğunu kontrol etmez ve bu konudaki her türlü yükümlülüğü reddeder.

To Top